KONST / Litografier / Litografier 5431159
nr 543 1159
Litografier
6 st 1800-tal, Kolorerade 20x22
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 29 september 2008
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr